CL31C680KBCNBND
Mfr.Part #
CL31C680KBCNBND
Manufacturer
Samsung Electro-Mechanics
Package/Case
Datasheet
CL31C680KBCNBND
Description
CAP ARRAY 68PF 50V NP0 1206
Stock
688
Manufacturer :
Samsung Electro-Mechanics
Product Category :
Capacitor Networks, Arrays
Capacitance :
68pF
Circuit Type :
Isolated
Dielectric Material :
Ceramic
Mounting Type :
Surface Mount
Number of Capacitors :
4
Package / Case :
1206 (3216 Metric)
Product Status :
Active
Ratings :
Supplier Device Package :
1206 (3216 Metric)
Temperature Coefficient :
C0G, NP0
Tolerance :
±10%
Voltage - Rated :
50 V